Moujen M22BZ-110ACS
Part No.:
M22BZ-110ACS
Datasheet:
M22BZ-110ACS.pdf
Description:
BUZZER MAGN 110V 29.6MM PNL MNT
Shipping
M22BZ-110ACS Specifications
Input Type:
AC
Voltage - Rated:
110 V
Voltage Range:
Frequency:
2.5kHz
Operating Mode:
Pulse, Slow
Duration:
Sound Pressure Level (SPL):
80dB @ 110V, 100cm
Current - Supply:
50mA
Port Location:
Operating Temperature:
-20°C ~ 65°C
Size / Dimension:
1.165" Dia (29.60mm)