Moujen M22BZ-024DCS
Part No.:
M22BZ-024DCS
Datasheet:
M22BZ-024DCS.pdf
Description:
BUZZER MAGN 24V 29.6MM PNL MNT
Shipping
M22BZ-024DCS Specifications
Input Type:
DC
Voltage - Rated:
24 V
Voltage Range:
Frequency:
2.5kHz
Operating Mode:
Pulse, Slow
Duration:
Sound Pressure Level (SPL):
80dB @ 24V, 100cm
Current - Supply:
50mA
Port Location:
Operating Temperature:
-20°C ~ 65°C
Size / Dimension:
1.165" Dia (29.60mm)