Brady Corporation M21-1500-427
Part No.:
M21-1500-427
Manufacturer:
Brady Corporation
Category:
Labels, Labeling
Package:
Datasheet:
M21-1500-427.pdf
Description:
LABEL 1.5" W X 14' L CLR/WH
Shipping
M21-1500-427 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Brady Corporation
Series:
BMP®21
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Label Type:
Self Laminating
Label Size:
1.50" W x 14.0' L (38.1mm x 4.3m)