Brady Corporation M21-1000-427
Part No.:
M21-1000-427
Manufacturer:
Brady Corporation
Category:
Labels, Labeling
Package:
Datasheet:
M21-1000-427.pdf
Description:
LABEL 1" W X 14' L CLR/WH
Shipping
M21-1000-427 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Brady Corporation
Series:
BMP®21
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Label Type:
Self Laminating
Label Size:
1.00" W x 14.0' L (25.4mm x 4.3m)