TPK America LLC M15A-1101
Part No.:
M15A-1101
Manufacturer:
TPK America LLC
Category:
Monitors
Package:
Datasheet:
M15A-1101.pdf
Description:
MONITOR TRU 15" TOUCH DESKTOP
Shipping
M15A-1101 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
TPK America LLC
Series:
Packaging:
Box
Product Status:
Discontinued at Digi-Key
Touchscreen:
2 Point Multi-Touch
Interface:
VGA
Dot Pixels:
1024 x 768
Diagonal Screen Size:
15.00" (381.00mm)