Microchip Technology LX5251CPW
Part No.:
LX5251CPW
Manufacturer:
Microchip Technology
Category:
Signal Terminators
Package:
24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Datasheet:
LX5251CPW.pdf
Description:
IC TERM SCSI 9LINE MODE 24TSSOP
Shipping
LX5251CPW Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Microchip Technology
Series:
Package/Case:
Packaging:
Tube
Product Status:
Obsolete
Type:
SCSI, LVD, SE
Number of Terminations:
9
Voltage - Supply:
4.75V ~ 5.25V
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C