Panduit Corp LWC75-H25-C
Part No.:
LWC75-H25-C
Datasheet:
LWC75-H25-C.pdf
Description:
CBL CLIP WIRE SADDLE NAT ARROW
Shipping
LWC75-H25-C Specifications
Opening Size:
0.750" (19.05mm)
Color:
Natural
Length:
1.450" (36.83mm)
Width:
0.870" (22.10mm)
Height:
0.970" (24.64mm)
Panel Hole Size:
0.187" ~ 0.250" (4.75mm ~ 6.35mm)