Panduit Corp LWC75-A-L20
Part No.:
LWC75-A-L20
Datasheet:
LWC75-A-L20.pdf
Description:
CBL CLIP WIRE SADDLE ADHESIVE
Shipping
LWC75-A-L20 Specifications
Opening Size:
0.750" (19.05mm)
Mounting Type:
Adhesive
Color:
Black
Length:
1.480" (37.59mm)
Width:
1.240" (31.50mm)
Height:
0.900" (22.86mm)