Panduit Corp LWC50-H25-T
Part No.:
LWC50-H25-T
Datasheet:
LWC50-H25-T.pdf
Description:
CBL CLIP WIRE SADDLE NAT ARROW
Shipping
LWC50-H25-T Specifications
Opening Size:
0.500" (12.70mm)
Color:
Natural
Length:
1.250" (31.75mm)
Width:
0.760" (19.30mm)
Height:
0.780" (19.81mm)
Panel Hole Size:
0.187" ~ 0.250" (4.75mm ~ 6.35mm)