Panduit Corp LWC38-H25-C20
Part No.:
LWC38-H25-C20
Datasheet:
LWC38-H25-C20.pdf
Description:
CBL CLIP WIRE SADDLE BLACK ARROW
Shipping
LWC38-H25-C20 Specifications
Opening Size:
0.380" (9.65mm)
Color:
Black
Length:
0.940" (23.88mm)
Width:
0.580" (14.73mm)
Height:
0.570" (14.48mm)
Panel Hole Size:
0.187" ~ 0.250" (4.75mm ~ 6.35mm)