Panduit Corp LWC38-H25-C
Part No.:
LWC38-H25-C
Datasheet:
LWC38-H25-C.pdf
Description:
CBL CLIP WIRE SADDLE NAT ARROW
Shipping
LWC38-H25-C Specifications
Opening Size:
0.380" (9.65mm)
Color:
Natural
Length:
0.940" (23.88mm)
Width:
0.580" (14.73mm)
Height:
0.570" (14.48mm)
Panel Hole Size:
0.187" ~ 0.250" (4.75mm ~ 6.35mm)