Ruland Manufacturing LV-MCL-32-AN
Part No.:
LV-MCL-32-AN
Manufacturer:
Ruland Manufacturing
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
LV-MCL-32-AN.pdf
Description:
32 MM ANO ALUM COLLAR & LEVER
Shipping
LV-MCL-32-AN Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Ruland Manufacturing
Series:
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Type:
Shaft Collar and Lever
Specifications:
2.126" (54.00mm) Outer Diameter