Banner Engineering Corporation LS2TP30-600Q88
Part No.:
LS2TP30-600Q88
Datasheet:
LS2TP30-600Q88.pdf
Shipping
LS2TP30-600Q88 Specifications
Detection Capability:
30mm
Protective Height:
600mm
Operating Temperature:
0°C ~ 55°C
Voltage - Supply:
24VDC
Result:
LS2TP30-600Q88 FAQ
1. How to order LS2TP30-600Q88 on CEX ELECTRONICS LIMITED?
3. Are the LS2TP30-600Q88 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LS2TP30-600Q88?
Related Products
BEBK MSC Series - 5mm - A1 ( 4-20mA )
Milont Technology Co., Ltd
BEBK MSC Series - 15mm - A1 (4-20mA)
Milont Technology Co., Ltd
BEBK MSC Series - 10mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 35mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 25mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 50mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 20mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 75mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 100mm - A1 (4-20mA)