3M (TC) LS-2006/PSA-0.75"X180"-1RL
Part No.:
LS-2006/PSA-0.75"X180"-1RL
Manufacturer:
3M (TC)
Datasheet:
LS-2006/PSA-0.75"X180"-1RL.pdf
Description:
ISOLOSS LS-2006/PSA GASKET FOAM
Shipping
LS-2006/PSA-0.75"X180"-1RL Specifications
Manufacturer:
3M (TC)
Series:
ISOLOSS™ LS
Packaging:
Bulk
Product Status:
Obsolete
Size / Dimension:
0.75" W x 180.00" L (19.1mm x 4572.0mm)
Thickness:
0.060" (1.52mm)
Density:
20 lb/ft³
Result:
LS-2006/PSA-0.75"X180"-1RL FAQ
1. How to order LS-2006/PSA-0.75"X180"-1RL on CEX ELECTRONICS LIMITED?
3. Are the LS-2006/PSA-0.75"X180"-1RL price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LS-2006/PSA-0.75"X180"-1RL?
Desco
CF47EG 1.5MM
CF47EG 1.5MM
CF45EG 3MM A4
CF45EG 3MM A4