3M (TC) LS1519SQ-10(5)
Part No.:
LS1519SQ-10(5)
Manufacturer:
3M (TC)
Datasheet:
LS1519SQ-10(5).pdf
Description:
FOAM 54.02X1200" PLYURETHANE 5PK
Shipping
LS1519SQ-10(5) Specifications
Manufacturer:
3M (TC)
Series:
ISOLOSS
Packaging:
Bulk
Size / Dimension:
10.00" L x 10.00" W (254.00mm x 254.00mm)
Thickness:
0.190" (4.83mm)
Density:
240.277 kg/m³
Result:
LS1519SQ-10(5) FAQ
1. How to order LS1519SQ-10(5) on CEX ELECTRONICS LIMITED?
3. Are the LS1519SQ-10(5) price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LS1519SQ-10(5)?
Desco
CF47EG 1.5MM
CF47EG 1.5MM
CF45EG 3MM A4
CF45EG 3MM A4