Aearo Technologies LLC, a 3M company LS-1509-10"X10"-5PK
Part No.:
LS-1509-10"X10"-5PK
Datasheet:
LS-1509-10"X10"-5PK.pdf
Description:
POLYURETHANE 10"X10"X.09" 5PK
Shipping
LS-1509-10"X10"-5PK Specifications
Series:
ISOLOSS
Packaging:
Bag
Size / Dimension:
10.00" L x 10.00" W (254.00mm x 254.00mm)
Thickness:
0.090" (2.29mm)
Density:
240 kg/m³
Result:
LS-1509-10"X10"-5PK FAQ
1. How to order LS-1509-10"X10"-5PK on CEX ELECTRONICS LIMITED?
3. Are the LS-1509-10"X10"-5PK price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LS-1509-10"X10"-5PK?
Desco
CF47EG 1.5MM
CF47EG 1.5MM
CF-45EG/PSA 0.5 DISK PAD
CF-45EG/PSA 0.5 DISK PAD
CF45EG 3MM A4
CF45EG 3MM A4