KYOCERA AVX LP0BA1030A7TR\250
Part No.:
LP0BA1030A7TR\250
Package:
19-ULGA
Datasheet:
LP0BA1030A7TR\250.pdf
Description:
RF FILTER LOWPASS 1.03GHZ 19ULGA
Shipping
LP0BA1030A7TR\250 Specifications
Package/Case:
19-ULGA
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
1.03GHz
Bandwidth:
Filter Type:
Low Pass
Size / Dimension:
0.306" L x 0.156" W (7.79mm x 3.98mm)
Height (Max):
0.022" (0.56mm)
Reset All
Search Similar
Result:
LP0BA1030A7TR\250 FAQ
1. How to order LP0BA1030A7TR\250 on CEX ELECTRONICS LIMITED?
3. Are the LP0BA1030A7TR\250 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LP0BA1030A7TR\250?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as LP0BA1030A7TR\250 pin diagram, LP0BA1030A7TR\250 datasheet?