KYOCERA AVX LP0BA0960A700
Part No.:
LP0BA0960A700
Package:
19-ULGA
Datasheet:
LP0BA0960A700.pdf
Description:
RF FILTER LOW PASS 960MHZ 19ULGA
Shipping
LP0BA0960A700 Specifications
Package/Case:
19-ULGA
Packaging:
Bulk
Frequency:
960MHz
Bandwidth:
Filter Type:
Low Pass
Size / Dimension:
0.306" L x 0.156" W (7.79mm x 3.98mm)
Height (Max):
0.022" (0.56mm)