KYOCERA AVX LP0AA4370A7TR\250
Part No.:
LP0AA4370A7TR\250
Datasheet:
LP0AA4370A7TR\250.pdf
Description:
RF FILTER LOWPASS 4.37GHZ 16ULGA
Shipping
LP0AA4370A7TR\250 Specifications
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
4.37GHz
Size / Dimension:
0.259" L x 0.156" W (6.58mm x 3.98mm)
Height (Max):
0.022" (0.56mm)
Reset All
Search Similar
Result:
LP0AA4370A7TR\250 FAQ
1. How to order LP0AA4370A7TR\250 on CEX ELECTRONICS LIMITED?
3. Are the LP0AA4370A7TR\250 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LP0AA4370A7TR\250?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as LP0AA4370A7TR\250 pin diagram, LP0AA4370A7TR\250 datasheet?