KYOCERA AVX LP0AA2910A700
Part No.:
LP0AA2910A700
Package:
16-ULGA
Datasheet:
LP0AA2910A700.pdf
Description:
RF FILTER LOWPASS 2.91GHZ 16ULGA
Shipping
LP0AA2910A700 Specifications
Package/Case:
16-ULGA
Packaging:
Bulk
Frequency:
2.91GHz
Bandwidth:
Filter Type:
Low Pass
Size / Dimension:
0.259" L x 0.156" W (6.58mm x 3.98mm)
Height (Max):
0.022" (0.56mm)