KYOCERA AVX LP0AA1680A700
Part No.:
LP0AA1680A700
Datasheet:
LP0AA1680A700.pdf
Description:
RF FILTER LOWPASS 1.68GHZ 16ULGA
Shipping
LP0AA1680A700 Specifications
Packaging:
Bulk
Frequency:
1.68GHz
Size / Dimension:
0.259" L x 0.156" W (6.58mm x 3.98mm)
Height (Max):
0.022" (0.56mm)