t-Global Technology LI2000-50M-320-0.15
Part No.:
LI2000-50M-320-0.15
Datasheet:
LI2000-50M-320-0.15.pdf
Description:
THERM TAPE 50M X 320MM W/ADH WHT
Shipping
LI2000-50M-320-0.15 Specifications
Type:
Tape, Roll
Shape:
Rectangular
Outline:
50.00m x 320.00mm
Thickness:
0.0060" (0.152mm)
Thermal Conductivity:
1.0W/m-K