t-Global Technology LI2000-320-320-0.25
Part No.:
LI2000-320-320-0.25
Datasheet:
LI2000-320-320-0.25.pdf
Description:
THERM TAPE 320X320MM W/ADH WHT
Shipping
LI2000-320-320-0.25 Specifications
Type:
Tape
Shape:
Square
Outline:
320.00mm x 320.00mm
Thickness:
0.0100" (0.254mm)
Thermal Conductivity:
1.0W/m-K