Banner Engineering Corporation LEDWR62X62W
Part No.:
LEDWR62X62W
Datasheet:
LEDWR62X62W.pdf
Description:
PRESENCEPLUS 62 X 62 MM RING LIG
Shipping
LEDWR62X62W Specifications
Type:
Square
Color:
White
Length:
2.630" (66.80mm)
Width:
2.630" (66.80mm)
Height:
4.100" (104.14mm)
Outer Diameter:
1.540" (39.12mm) Dia