Banner Engineering Corporation LEDWLA290XD6-PLQ
Part No.:
LEDWLA290XD6-PLQ
Datasheet:
LEDWLA290XD6-PLQ.pdf
Description:
LINEAR ARRAY WHT ACRY DIFF 1FT D
Shipping
LEDWLA290XD6-PLQ Specifications
Type:
Bar
Color:
White
Length:
12.460" (316.48mm)
Width:
2.340" (59.44mm)
Height:
1.280" (32.51mm)
Outer Diameter:
Inner Diameter:
Length - Emitting Surface:
11.417" (290.00mm)