Banner Engineering Corporation LEDWLA145XP6-XQ
Part No.:
LEDWLA145XP6-XQ
Datasheet:
LEDWLA145XP6-XQ.pdf
Description:
VISION LIGHT - 145 MM LINEAR ARR
Shipping
LEDWLA145XP6-XQ Specifications
Packaging:
Box
Type:
Bar
Color:
White
Length:
7.366" (187.10mm)
Width:
2.340" (59.44mm)
Height:
1.283" (32.60mm)
Outer Diameter:
Inner Diameter:
Length - Emitting Surface:
5.709" (145.00mm)