O.C. White Co. LED-SD22-30-120V
Part No.:
LED-SD22-30-120V
Manufacturer:
O.C. White Co.
Category:
Lamps - Magnifying, Task
Package:
Datasheet:
LED-SD22-30-120V.pdf
Description:
HIGH OUTPUT LED SPOT-LITE; 100-2
Shipping
LED-SD22-30-120V Specifications
Manufacturer:
O.C. White Co.
Series:
Packaging:
Box
Product Status:
Active
Lamp/Magnifier Type:
Lamp, Flexible
Voltage:
100 ~ 240V
Lens Style/Size:
Bulb:
LED, (12)
Arm:
22.00" (558.8mm)