Banner Engineering Corporation LEDRRV70XD5-PM
Part No.:
LEDRRV70XD5-PM
Datasheet:
LEDRRV70XD5-PM.pdf
Description:
VE SERIES 70 X 70 MM HIGH INTENS
Shipping
LEDRRV70XD5-PM Specifications
Packaging:
Box
Type:
Square
Color:
Red
Length:
3.000" (76.20mm)
Width:
3.000" (76.20mm)
Height:
1.150" (29.21mm)
Outer Diameter:
Inner Diameter:
1.512" (38.40mm)