Banner Engineering Corporation LEDRB85X220M
Part No.:
LEDRB85X220M
Datasheet:
LEDRB85X220M.pdf
Description:
PRESENCEPLUS 85 X 220 MM BACKLIG
Shipping
LEDRB85X220M Specifications
Packaging:
Box
Type:
Backlight
Color:
Red
Length:
10.858" (275.80mm)
Width:
4.260" (108.20mm)
Height:
0.984" (25.00mm)
Outer Diameter:
Inner Diameter:
Length - Emitting Surface:
8.661" (220.00mm)
Width - Emitting Surface:
3.346" (85.00mm)