Banner Engineering Corporation LEDIA70AD5-XQ
Part No.:
LEDIA70AD5-XQ
Datasheet:
LEDIA70AD5-XQ.pdf
Description:
VISION LIGHT - 70 MM AREA - IP68
Shipping
LEDIA70AD5-XQ Specifications
Product Status:
Obsolete
Type:
Square
Color:
Infrared
Length:
3.000" (76.20mm)
Width:
3.000" (76.20mm)
Height:
1.150" (29.21mm)