Banner Engineering Corporation LEDGRV62X62M
Part No.:
LEDGRV62X62M
Datasheet:
LEDGRV62X62M.pdf
Description:
VE SERIES 62 X 62 MM RING LIGHT
Shipping
LEDGRV62X62M Specifications
Type:
Square
Color:
Green
Length:
2.630" (66.80mm)
Width:
2.630" (66.80mm)
Height:
2.330" (59.18mm)
Outer Diameter:
1.680" (42.67mm) Dia