Banner Engineering Corporation LEDGLA145XD6-XQ
Part No.:
LEDGLA145XD6-XQ
Datasheet:
LEDGLA145XD6-XQ.pdf
Description:
VISION LIGHT - 145 MM LINEAR ARR
Shipping
LEDGLA145XD6-XQ Specifications
Type:
Bar
Color:
Green
Length:
6.730" (171.00mm)
Width:
2.340" (59.44mm)
Height:
1.280" (32.51mm)
Outer Diameter:
Inner Diameter:
Length - Emitting Surface:
5.709" (145.00mm)