Banner Engineering Corporation LEDBRV80X80M
Part No.:
LEDBRV80X80M
Datasheet:
LEDBRV80X80M.pdf
Description:
VE SERIES 80 X 80 MM RING LIGHT
Shipping
LEDBRV80X80M Specifications
Type:
Square
Color:
Blue
Length:
3.430" (87.12mm)
Width:
3.430" (87.12mm)
Height:
2.330" (59.18mm)
Outer Diameter:
1.800" (45.72mm) Dia