Banner Engineering Corporation LEDBLA1160XD6-XQ
Part No.:
LEDBLA1160XD6-XQ
Datasheet:
LEDBLA1160XD6-XQ.pdf
Description:
VISION LIGHT - 1160 MM LINEAR AR
Shipping
LEDBLA1160XD6-XQ Specifications
Product Status:
Active
Type:
Bar
Color:
Blue
Length:
46.811" (1189.00mm)
Width:
2.340" (59.44mm)
Height:
1.280" (32.51mm)
Outer Diameter:
Inner Diameter:
Length - Emitting Surface:
45.669" (1160.00mm)