Siemens LEDB4C003277B
Part No.:
LEDB4C003277B
Datasheet:
LEDB4C003277B.pdf
Description:
CONTACTOR,LTG,EH,N4X,30A,3NO,277
Shipping
LEDB4C003277B Specifications
Packaging:
Box
Coil Voltage:
277VAC
Contact Rating (Current):
30 A
Switching Voltage:
600VAC - Max
Operating Temperature:
0°C ~ 40°C
Must Operate Voltage:
235.5 VAC