Kendall Howard LDRS1U12
Part No.:
LDRS1U12
Manufacturer:
Kendall Howard
Category:
Rack Components
Package:
Datasheet:
LDRS1U12.pdf
Description:
1U 12" LIGHT DUTY RACK SHELF
Shipping
LDRS1U12 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Kendall Howard
Series:
Packaging:
Box
Product Status:
Active
Type:
Shelf
Size / Dimension:
19.000" L x 12.000" W x 1.720" H (482.60mm x 304.80mm x 43.69mm)