Siemens LCE02C804480A
Part No.:
LCE02C804480A
Datasheet:
LCE02C804480A.pdf
Shipping
LCE02C804480A Specifications
Coil Voltage:
460 ~ 480VAC
Contact Rating (Current):
30 A
Switching Voltage:
600VAC - Max
Operating Temperature:
-25°C ~ 40°C