Siemens LCE02C804277A
Part No.:
LCE02C804277A
Datasheet:
LCE02C804277A.pdf
Shipping
LCE02C804277A Specifications
Coil Voltage:
277VAC
Contact Rating (Current):
30 A
Switching Voltage:
600VAC - Max
Operating Temperature:
-25°C ~ 40°C
Must Operate Voltage:
235.45 VAC