Siemens LCE02C804240A
Part No.:
LCE02C804240A
Datasheet:
LCE02C804240A.pdf
Shipping
LCE02C804240A Specifications
Coil Voltage:
230 ~ 240VAC
Contact Rating (Current):
30 A
Switching Voltage:
600VAC - Max
Operating Temperature:
-25°C ~ 40°C