Panasonic Industrial Automation Sales LC4H-R4-DC24VS
Part No.:
LC4H-R4-DC24VS
Datasheet:
LC4H-R4-DC24VS.pdf
Description:
COUNTER LCD 4 CHAR 12-24V PNL MT
Shipping
LC4H-R4-DC24VS Specifications
Count Rate:
30Hz, 5kHz
Voltage - Supply:
12 ~ 24VDC
Panel Cutout Dimensions:
Square - 45.00mm x 45.00mm