Kelly Pneumatics, Inc. KPDO-VPM-24-25-60-V-8
Part No.:
KPDO-VPM-24-25-60-V-8
Datasheet:
KPDO-VPM-24-25-60-V-8.pdf
Description:
Solenoid Valve 24 Volt 1/8 NPT
Shipping
KPDO-VPM-24-25-60-V-8 Specifications
Orifice Diameter:
0.060" (1.52mm)
Features:
Supply Voltage 24VDC