Tripp Lite K4121100S000000
Part No.:
K4121100S000000
Datasheet:
K4121100S000000.pdf
Description:
PW9155-12KVA 208/208V 1PH IN/OUT
Shipping
K4121100S000000 Specifications
Voltage - Input:
240VAC
Power - Rated:
10.8kW
Voltage - Output:
120V
Approval Agency:
CSA, cUL, FCC, UL
Size / Dimension:
33.700" L x 12.000" W (855.98mm x 304.80mm)
Height:
32.200" (817.88mm)