Panduit Corp JP75UF100-L20
Part No.:
JP75UF100-L20
Datasheet:
JP75UF100-L20.pdf
Description:
CBL SUPPORT J-HOOK BLK FASTENER
Shipping
JP75UF100-L20 Specifications
Product Status:
Active
Type Attributes:
Lay-In
Opening Size:
0.750" (19.05mm)
Mounting Type:
Fastener
Color:
Black
Length:
Width:
1.160" (29.46mm)
Height:
2.380" (60.45mm)