Panduit Corp JP75HBC50RB-L2
Part No.:
JP75HBC50RB-L2
Datasheet:
JP75HBC50RB-L2.pdf
Description:
CBL SUPPORT J-HOOK RED BEAM MNT
Shipping
JP75HBC50RB-L2 Specifications
Product Status:
Active
Opening Size:
0.750" (19.05mm)
Mounting Type:
Beam Mount, Hammer On
Color:
Red
Length:
2.890" (73.41mm)
Width:
1.160" (29.46mm)
Height:
4.080" (103.63mm)