Panduit Corp JP75HBC50RB-L
Part No.:
JP75HBC50RB-L
Datasheet:
JP75HBC50RB-L.pdf
Description:
CBL SUPPORT J-HOOK WHITE BEAM
Shipping
JP75HBC50RB-L Specifications
Product Status:
Obsolete
Opening Size:
0.750" (19.05mm)
Mounting Type:
Beam Mount, Hammer On
Color:
White
Length:
2.890" (73.41mm)
Width:
1.160" (29.46mm)
Height:
4.080" (103.63mm)