Panduit Corp JP131ZP-L20
Part No.:
JP131ZP-L20
Datasheet:
JP131ZP-L20.pdf
Description:
CBL SUPPORT J-HOOK PURLIN MNT
Shipping
JP131ZP-L20 Specifications
Product Status:
Active
Opening Size:
1.310" (33.27mm)
Mounting Type:
Purlin Mount, Clip On
Color:
Black
Length:
2.800" (71.12mm)
Width:
1.200" (30.48mm)
Height:
5.500" (139.70mm)