Panduit Corp JP131W-L2
Part No.:
JP131W-L2
Datasheet:
JP131W-L2.pdf
Description:
CBL SPRT J-HOOK RED WALL MOUNT
Shipping
JP131W-L2 Specifications
Product Status:
Active
Opening Size:
1.310" (33.27mm)
Mounting Type:
Wall Mount, Fastener
Material:
Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Color:
Red
Length:
2.360" (59.94mm)
Width:
1.160" (29.46mm)
Height:
3.330" (84.58mm)