Panduit Corp JP131SBC87RBL20
Part No.:
JP131SBC87RBL20
Datasheet:
JP131SBC87RBL20.pdf
Description:
CBL SUPPORT J-HOOK BLK BEAM MNT
Shipping
JP131SBC87RBL20 Specifications
Product Status:
Active
Opening Size:
1.310" (33.27mm)
Mounting Type:
Beam Mount, Fastener
Color:
Black
Length:
3.720" (94.49mm)
Width:
1.180" (29.97mm)
Height:
6.030" (153.16mm)