Panduit Corp JP131SBC87-L20
Part No.:
JP131SBC87-L20
Datasheet:
JP131SBC87-L20.pdf
Description:
CBL SUPPORT J-HOOK BLK BEAM MNT
Shipping
JP131SBC87-L20 Specifications
Product Status:
Active
Opening Size:
1.310" (33.27mm)
Mounting Type:
Beam Mount, Fastener
Color:
Black
Length:
3.800" (96.52mm)
Width:
1.200" (30.48mm)
Height:
3.600" (91.44mm)