Panduit Corp JP131SBC50RBL20
Part No.:
JP131SBC50RBL20
Datasheet:
JP131SBC50RBL20.pdf
Description:
CBL SUPPORT J-HOOK BLK BEAM MNT
Shipping
JP131SBC50RBL20 Specifications
Product Status:
Active
Opening Size:
1.310" (33.27mm)
Mounting Type:
Beam Mount, Fastener
Color:
Black
Length:
3.830" (97.28mm)
Width:
1.180" (29.97mm)
Height:
4.327" (109.91mm)